Ručné Umývanie

 
 
 

EXKLUZÍVNA STAROSTLIVOSŤ O EXTERIÉR A INTERIÉR VOZIDLA

 
 
V našej ručnej autoumývarni si potrpíme na kvalitu a spokojnosť zákazníkov, preto pracujeme s TOP autokozmetikou. Samozrejmosťou je PH neutrálny šampón ako aj dalšie prípravky pre dôkladné vyčistenie interiéru. Používame „metódu 2 vedier“, jemné a bezpečné mikrovláknové utierky.
 
 
 

Programy a cena

 
 
Pr.1
 
 
 
Vystriekanie tlakovou vodou, šampónovanie
 
 
 
 
5€
 
 
 
 
 
 
Pr.2
 
 
 
Vystriekanie tlakovou vodou, šampónovanie a vysušenie
 
 
 
 
7€
 
 
 
 
 
 
Pr.3
 
 
 
Vystriekanie tlakovou vodou, šampónovanie, tekutý vosk, vysušenie, očistenie rámov a prahov dverí, vyčistenie rohoží.
 
 
 
 
11€
 
 
 
 
 
 
Pr.4
 
 
 
Vystriekanie tlakovou vodou, šampónovanie, tekutý vosk, vysušenie, očistenie rámov a prahov dverí, vyčistenie rohoží, vyčistenie plastou a ich impregnácia, vysávanie, umytie okien, impregnácia pneumatík
 
 
 
 
22€
 
 
 
 
 
 
 
 
!!! POZOR!!! - pri programe 4 vernostná zľava – 5. umytie za 50% a 10. umytie ZDARMA!
 
 
 

TEPOVANIE

 
 

Pracujeme s tepovacími strojmi značky Kärcher, ktoré svojou výkonnosťou a kvalitou zabezpečia hĺbkové vyčistenie rohoží, sedačiek a rôznych textilných materiálov bez poškodenia vrátane odstránenia roztočov.

Vyberáme tepovacie prostriedky, ktoré sú vzhľadom na povahu, druh a stupeň znečistenia najvhodnejšie.

Tepovanie je proces, ktorý okrem samotného – viditeľného vyčistenia textílie veľmi účinne pomáha pri likvidácii roztočov, rôznych plesní a peľu, na čo by sa malo myslieť najmä v rodinách s výskytom alergií.
 
Na požiadanie zákazníka ponúkame pre tepovanií demontáž sedadiel (pre dôkladnejšie vytepovanie koberca) za príplatok 10€.

Pri kompletnom tepovaní spolu s umývaním exteriéru a interiéru auta zľava 10%.
 
 
 
 

Ručné Umývanie

 
 
Sedačky
 
 
 
 
30€
 
 
 
 
 
 
Koberec
 
 
 
 
10€
 
 
 
 
 
 
Strop
 
 
 
 
15€
 
 
 
 
 
 
Kufor
 
 
 
 
3€
 
 
 
 
 
 
Tapacír
 
 
 
 
2€
 
 
 
 
 
 
Rohože
 
 
 
 
2€
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ČISTENIE KOŽE S OŠETRENÍM

 
 
Kožený interiér auta potrebuje pravidelné čistenie a ošetrovanie. Už pri kúpe nového auta s koženým interiérom je dôležité, aby sa pred samotným užívaním koža ošetrila, pretože síce vyzerá dobre, ale je to prírodný materiál a je veľmi citlivá na opotrebenie často omnoho viac než textilný materiál. Koža veľmi rýchlo popraská a farba sa mení mechanicky vaším odevom.
 
 
 

Ceny

 
 
Sedačky
 
 
 
 
30€
 
 
 
 
 
 
Sedačky + ostatný kožený interiér
 
 
 
 
35€
 
 
 
 
 
Pri nadmernom znečistení účtujeme príplatok!
 
 
 
 
 
 

Ručné pastovanie a dekontaminácia laku

 
 

Prečo pastovať?

 
Pravidelné leštenie jemne odstraňuje škodlivé nečistoty na povrchu a poskytuje odolnú, lesklú ochrannú bariéru, ktorá chráni drahé nátery pred drsnými poveternostnými vplyvmi.
Navoskované auto sa oveľa ľahšie udržuje v čistote a je odolnejšia voči korózii. Dlhá doba bez ošetrenia povrchu v kombinácii s kyslým dažďom, posypovými látkami a cestnou špinou môže spôsobiť, že časom ostanú po kvapkách vody svetlejšie škvrny, lak zmatnie, ostávajú stopy po hmyze a vtáčich exkrementov.
 

Cena ručného pastovania:

 
 
35€
 
 

Prečo dekontaminovať?

 
Dekontaminácia laku (clayovanie) slúži na odstránenie drobných častíc asfaltu, živice, brzdného prachu a náletovej hrdze z laku. Sú to všetky častice, ktoré nezmyje bežná chémia, pretože sú “zapichnuté” v laku. Dekontaminácia sa vykonáva špeciálnou plastelínou (clay) a chémiou.

Obzvlášť dôležité, je vykonať dekontamináciu pred pastovaním a leštením. Pokiaľ by sa lak pred tým nedekontaminoval, samotná vrstva kontaminácie (znečistenia) sa prekryje a tým sa zaručí jej dlhodobejšie pôsobenie, ktoré môže viesť až k lokálnej korózii (viď foto vpravo).
Vosk a iná ochrana laku sa vždy najlepšie naviaže na panenský čistý a odmastnený povrch.Dekontaminácia laku teda prispieva k dlhšej výdrži vosku a iných druhov ochrany laku!
 

Cena dekontaminácie laku:

 
 
10€
 
 
 
 
 

DEZINFEKCIA INTERIÉRU NANOTECHNOLÓGIOU A OZÓNOM

 

NANOSTERILE

 
 
NANOSTERILE je nástrek ochrannej vrstvy nano častíc oxidu titaničitého (TiO2) a striebra (Ag), ktoré sú schopné ničiť baktérie, víry, plesne, prach, zápach a chemické látky uvoľňované do prostredia.
 
 
 
Prečo aplikovať Nanosterile?
1.) dezinfikovaný interiér po dobu 2 rokov! Garantované, certifikované, overené
2.) lepší vzduch vo vozidle – žiadne pachy.. Výhoda najmä na dlhých cestách
3.) zlikviduje cigaretový pach (a iné)
4.) komfortnejšie cestovanie pre alergikov
5.) bezpečné prostredie pre deti ak vozíte aj zvieratá – eliminuje baktérie
 
 
 
 
 

Technológia

 
Biocídne účinky TiO2 výrazne zlepšujú ochranu zdravia ľudí v danom prostredí. TiO2 je látka vyskytujúca sa bežne v prírode, avšak jej účinnosť je tým vyššia, čím sú jej častice menšie (NANOSTERILE využíva častice rozmeru 2-3 nm, momentálne tie najmenšie častice ktoré sa doposiaľ podarilo na svete vyrobiť!) Nanočastice striebra ovplyvňujú látkovú výmenu bunkového systému baktérií a potláčajú ich dýchanie. Dôležité – na ľudské bunky pritom nepôsobia toxicky.
 
 
 

Odstraňovanie škodlivých organických chemických látok, plesní a vírov

 
Funguje na princípe fotokalytickej reakcie. Fotokatalýza je aktivovaná dopadom slnečného svetla na ošetrený povrch, čím jej povrch začne silno oxidovať. Baktérie a víry, ktoré sa dostanú do styku s takto aktívnou plochou sú rozložené na CO2 a H2O. Antimikrobiálna účinnosť striebra nie je podmienená svetlom, čiže účinkuje aj v tme.


Viac informácií – www.nanosterile.eu

 
 
 

Na spustenie procesu fotokatalýzy

 
nie je potrebné žiadne špeciálne žiarenie, úplne postačuje slnečné svetlo. Obrovskou výhodou je dlhá životnosť ochrannej vrstvy, ktorú garantujeme po dobu až 2 rokov! Týmto spôsobom na prírodnej báze neustále čistí a dezinfikuje vaše prostredie a bez použitia agresívnych chemických prostriedkov. Dezinfekčná účinnosť TiO2 je podľa štúdií až 2x vyššia ako účinnosť chlórových dezinfekčných prípravkov a 1,5x účinnejšia ako dezinfekcia ozónom.
 
 
 
 
Podmienkou pre správne aplikovanie a garanciu výdrže produktu 2 roky je aplikácia na vyčistený povrch. V prípade znečistenej látky / tkaniny je potrebné povrch vopred vytepovať a kožu hĺbkovo vyčistiť.
 
Ceny
 
 
NA DETSKÚ AUTOSEDAČKU
 
 
 
 
10€
 
 
 
 
 
 
INTERIÉR + SEDAČKY
 
 
 
 
49€
 
 
 
 
 

 

dezinfekcia ozónom

 
 
Chráňte seba i svoje deti pred baktériami a plesňami, ktoré dýchate z klimatizácie.
 
Okrem ničenia baktérii dezinfekcia ozónom ako jediná účinne eliminuje i pachy. Keďže ozón je plyn, dostane sa aj na ťažko prístupné miesta.
Vďaka silnej oxidácii likviduje aj všetky zápachy organického a anorganického pôvodu, napr. zafajčený alebo zatuchnutý interiér, zápachy vyvolané farbami, lakmi, plastmi a inými chemikáliami. Najčastejším zdrojom zápachu je klimatizačný systém, pretože kondenzát tohto systému vytvára ideálne prostredie pre rast baktérii.
Rôzne sprejové deodoranty a lacné visiace prostriedky neodstraňujú zápachy, ale ich len maskujú príjemnejšími pachmi. Nezabíjajú a neodstraňujú zdroje zápachu – baktérie, plesne, roztoče, výrusi a rôzne alergény.
 
Ceny
 
 
20€
 
 
 
 

pick up

 
 
Nemáte čas na starostlivosť o Váš automobil? Nevadí! Táto služba je tu práve pre Vás!
Automobil si vyzdvihneme priamo u Vás doma či v práci a vyčistený ho bezpečne vrátime naspäť. Túto službu ponúkame v rámci Žiliny po telefonickej objednávke BEZPLATNE!